Kilka słów o Nas!

Głównym celem Studia Modelowania Sylwetki jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną i racjonalne odżywianie.
Zdrowie dla człowieka jest wartością najwyższą. Chodź nie zawsze o tym pamiętamy, a doceniamy dopiero wówczas kiedy zaczynamy je tracić.
Sama będąc ogromna fanką aktywności fizycznej, świadomego odżywiania i dbania o swoje zdrowie, wiem jak wielki ma to wpływ na wszelakie pozytywne aspekty naszego życia. Wychodząc temu naprzeciw chcę pomagać ludziom, którzy w dzisiejszym zabieganym świecie coraz rzadziej pamiętają o sobie i swoim zdrowiu. Pomysł na założenie własnego Studio Modelowania Sylwetki LaReine narodził się kilka miesięcy temu. Byłam klientką podobnego salonu i spodobał mi się ten typ prowadzenia działalności. Spodobała mi się również panująca tam atmosfera i uznałam, że mogę spróbować odnaleźć się w tym biznesie i stworzyć podobną lub nawet lepszą atmosferę. 

lareine1
lareine2

Cieszy mnie widok zadbanej i zadowolonej kobiety w każdym wieku oraz podnoszenie poczucia wartości kobiet. Chciałabym sprawić aby kobiety dobrze czuły się we własnym ciele.
Koncepcja zakłada kompleksową obsługę w zakresie dietetyki oraz modelowania sylwetki. Wszystkie usługi wykorzystują know how wiarygodnej na rynku marki Body Space Slim & Beauty opartą na nowoczesnych metodach i urządzeniach do odchudzania i walki z cellulitem. Klientkom oferowane będą wyłącznie niezawodne oraz nowoczesne urządzenia pozwalające na skuteczne odchudzanie i walkę z cellulitem.
Każda kobieta, która chce poprawić kondycję, zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować i ujędrnić sylwetkę oraz zrelaksować się w miłym gronie znajdzie dla siebie odpowiednio dobrane zabiegi.
Studio Modelowania Sylwetki LaReine Violetta Białończyk będzie świadczyć indywidualne usługi treningowe skierowane wyłącznie dla kobiet oraz przygotowywanie planów żywieniowych dla kobiet w rożnym wieku. Zabiegi wyszczuplające, wykonywane w naszym studio będą miały na celu wymodelowanie sylwetki metodami, które pozwalają usunąć lub zredukować mankamenty związane z wyglądem naszego ciała np. z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitu, zwiotczeniami skóry. I to bez użycia skalpela. 

Modelowanie sylwetki to usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych fragmentów ciała, zazwyczaj z miejsc, z których tłuszczyk nie chce zniknąć po stosowaniu diety czy po ćwiczeniach. Najlepsze efekty osiąga się u osób z niewielką nadwagą, likwidując nagromadzoną tkankę tłuszczową z okolicy brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek i ramion. Zabiegi przeprowadza się również u osób otyłych, aby zmniejszyć ogólną masę tkanki tłuszczowej i ułatwić odchudzanie. Często metody zabiegowe są łączone, aby uzyskać najlepsze rezultaty jednocześnie modelując sylwetkę, redukując cellulit oraz poprawiając kondycję skóry.
W naszym studio zaoferuję kilka metod modelowania sylwetki w celu pozbycia się niechcianych kilogramów i cellulitu. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez odpowiednie dobranie do danego problemu kilku różnych metod dzięki czemu uzyskuje się tzw efekt synergii.

lareine4

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Poznaj plan swojej przemiany.